Rejestracja  

Pierwszy Biznes - Wsparcie w starcie II

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu informuje, iż decyzją Banku Gospodarstwa Krajowego, Fundacja Rozwoju Śląska będąca pośrednikiem finansowym w ramach programu „Pierwszy Biznes – Wsparcie w starcie II" na województwo opolskie i śląskie, otrzymała dodatkowe środki w wysokości 3,5 mln na realizację programu.

Czytaj więcej...

Lokale na Start i Hale do wynajęcia strzałem w dziesiątkę!

Dwa programy realizowane przez Urząd Miasta Racibórz: „Lokale na Start” i „Hale do wynajęcia” od samego początku cieszą się dużym powodzeniem. Oba przedsięwzięcia powstały jako odpowiedź na zgłaszane przez przedsiębiorców potrzeby, wynikające z chęci rozwijania biznesu na terenie miasta - przekonuje Urząd Miasta.

Czytaj więcej...

Racibórz wnioskował dotychczas o ponad 16 mln złotych z Unii Europejskiej

Na półmetku obecnej perspektywy finansowej (na lata 2014 – 2020) Racibórz zawnioskował o ponad połowę przewidzianych dla naszego miasta środków z Brukseli. Do 31 lipca złożyliśmy 9 wniosków spośród 20 przewidzianych do realizacji.

Czytaj więcej...

Chcesz pozyskać fundusze europejskie? Skorzystaj z porady ekspertów inkubatora przedsiębiorczości

Już jutro, 20 września, w godz. 12.00-14.00 będzie można uzyskać poradę ekspertów Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Czytaj więcej...

Granty dla małych i średnich firm

Instytucja norweska Innovation Norway przyjmuje wnioski projektowe na innowacyjne, zielone technologie.

Czytaj więcej...