Rejestracja  

Racibórz, to dobry kierunek! III Forum Gospodarcze już 13 czerwca

Przedsiębiorczy Racibórz zaprasza serdecznie do udziału w III Forum Gospodarczym w Raciborzu. Tegoroczna edycja odbywać będzie się pod hasłem "Racibórz, to dobry kierunek!". Sprawdź szczegóły.

Czytaj więcej...

Nie tylko lokale, ale i hale... Spore zainteresowanie przedsiębiorców

W odpowiedzi na potrzeby raciborskich przedsiębiorców, w 2016 roku wprowadzono program „Hale do wynajęcia” umożliwiający najem większych powierzchni do prowadzenia własnego biznesu. Program objął 6 hal, o łącznej powierzchni prawie 1200 m2 przy ul. Adamczyka 10.

Czytaj więcej...

Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na śniadanie biznesowe

Już 13 kwietnia w Pubie Piwnica Raciborska odbędzie się śniadanie biznesowe Inkubatora Przedsiębiorczości. Sesję networkingową poprzedzi krótki wykład Tomasza Markowskiego, który podpowie jak zarządzać sobą w czasie. Na wszystkich czekają pyszne przekąski oraz aromatyczna kawa. Początek o godzinie 8:15.

Czytaj więcej...

Majowe giełdy pracy w Raciborzu

Pięć firm zapowiada na maj uczestnictwo w giełdach pracy organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu. Pierwsza 8 maja.

Czytaj więcej...

Pierwsze Spotkanie Social Media w Raciborzu

Warszawa, Praga, Kraków, Wrocław, Łódź, Katowice, Poznań, Szczecin, Lublin a teraz także Racibórz. Już 8 marca zawitają do naszego miasta "Czwartkowe Spotkania Social Media". Gościem pierwszego spotkania będzie Kuba Nagórski, który opowie jak wykorzystać media społecznościowe, by wypromować lokalny biznes. Zapraszamy na 18:00 do Pubu Raciborska Piwnica.

Czytaj więcej...