Rejestracja  

Pierwsze Spotkanie Social Media w Raciborzu

Warszawa, Praga, Kraków, Wrocław, Łódź, Katowice, Poznań, Szczecin, Lublin a teraz także Racibórz. Już 8 marca zawitają do naszego miasta "Czwartkowe Spotkania Social Media". Gościem pierwszego spotkania będzie Kuba Nagórski, który opowie jak wykorzystać media społecznościowe, by wypromować lokalny biznes. Zapraszamy na 18:00 do Pubu Raciborska Piwnica.

Czytaj więcej...

LGD Morawskie Wrota ogłasza nabory na konkursy dla przedsiębiorców na rozwój i zakładanie firm

W ramach działania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020” Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Morawskie Wrota” ogłasza konkursy.

Czytaj więcej...

Jeden z najlepszych startupowców przyjedzie do Raciborza

Co łączy PizzaPortal.pl oraz aplikacje Listonic i iTaxi? Osoba Lecha Kaniuka – jednego z najbardziej cenionych startupowców w Polsce. Już 15 lutego będzie można go spotkać w Raciborskiej Piwnicy, gdzie na zaproszenie Inkubatora Przedsiębiorczości, wygłosi wykład o tym, że w biznesie każdy może wiele osiągnąć, należy tylko działać.

Czytaj więcej...

Raciborski PUP ma pieniądze na kształcenie ustawiczne pracodawców i pracowników

W związku z przyznaniem środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w wysokości 240,1 tys. zł Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu informuje, że będzie prowadził nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z KFS na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego dla pracodawców i pracowników zgodnie z priorytetami wskazanymi przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Wnioski przyjmowane są od 26 lutego.

Czytaj więcej...

Koleje Śląskie współpracują z Leo Express

Od 31.01.2018 r. w Centrum Obsługi Pasażera Kolei Śląskich otwarta zostanie sprzedaż biletów czeskiej firmy transportowej – LEO Express. To już kolejny przewoźnik zza naszej południowej granicy, z którym Koleje Śląskie nawiązały współpracę.

Czytaj więcej...