Rejestracja  

Spotkanie z firmą MIESZKO S.A. zakończyło obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim

W czwartek 16 listopada 2017 r. w sali konferencyjnej na Zamku Piastowskim w Raciborzu w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbyło się spotkanie z firmą MIESZKO S.A. Spotkanie to, było ostatnim już jakie zaplanowano w dawnej siedzibie Piastów w ramach X edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Powiat Raciborski, w tym Zamek Piastowski w Raciborzu, Starostwo Powiatowe i Powiatowy Urząd Pracy już po raz kolejny wpisały się w ogólnopolski program przedsięwzięć związanych z ŚTP.

Czytaj więcej...

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim – dzień dla przedsiębiorców

W środowe przedpołudnie 15 listopada 2017 r. w sali konferencyjnej na Zamku Piastowskim w Raciborzu, podobnie jak dzień wcześniej odbywały się wydarzenia związane z X edycją Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Tego dnia, w ramach ŚTP zaplanowano wydarzenia dla przedsiębiorców. Była mowa m. in. o zatrudnianiu cudzoziemców oraz nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu dotyczącego pomysłu na przedsięwzięcie o charakterze biznesowym.

Czytaj więcej...

Gmina Krzyżanowice z tytułem Lider Rozwoju Regionalnego 2017

Gmina Krzyżanowice znalazła się w zaszczytnym gronie laureatów i otrzymała tytuł „Lider Rozwoju Regionalnego 2017”. Gmina otrzymała nagrodę za innowacyjny rozwój na polach edukacji oraz rozwoju turystyki, zwłaszcza transgranicznej.

Czytaj więcej...

X edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości ruszyła na Zamku Piastowskim

We wtorkowe przedpołudnie 14 listopada 2017 r. w sali konferencyjnej na Zamku Piastowskim w Raciborzu ruszyła X edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Już po raz kolejny Powiat Raciborski, w tym Zamek Piastowski w Raciborzu, Starostwo Powiatowe i Powiatowy Urząd Pracy wpisują się w ogólnopolski program przedsięwzięć związanych ze Światowym Tygodniem Przedsiębiorczości. W tym roku odbywa się w dniach 13 – 19 listopada a w przypadku Zamku Piastowskiego wydarzenia zaplanowano od 14 do 16 listopada.

Czytaj więcej...

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości wkrótce na Zamku Piastowskim w Raciborzu

X edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zbliża się wielkimi krokami. W tym roku przypada od 13 do 19 listopada. Powiat Raciborski, w tym Zamek Piastowski w Raciborzu, Starostwo Powiatowe i Powiatowy Urząd Pracy już po raz kolejny wpisują się w ogólnopolski program przedsięwzięć związanych ze Światowym Tygodniem Przedsiębiorczości. Ta międzynarodowa kampania ma promować świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. To również święto tych, którzy nie boją się ryzyka i przełamują bariery. Kto zatem opowie o swoim pomyśle na biznes i jego realizacji? Zapoznaj się z programem!!!

Czytaj więcej...