Rejestracja  

Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na śniadanie biznesowe

Już 13 kwietnia w Pubie Piwnica Raciborska odbędzie się śniadanie biznesowe Inkubatora Przedsiębiorczości. Sesję networkingową poprzedzi krótki wykład Tomasza Markowskiego, który podpowie jak zarządzać sobą w czasie. Na wszystkich czekają pyszne przekąski oraz aromatyczna kawa. Początek o godzinie 8:15.

W trakcie spotkania każdy z uczestników będzie mógł krótko zaprezentować swoją firmę lub ofertę oraz wspomnieć jakich klientów szuka. W spotkaniu weźmie udział około 30 osób, dlatego warto zabrać ze sobą co najmniej tyle wizytówek. Jeśli część networkingowa okaże się za krótka będzie możliwość przedłużenia spotkania.

Plan spotkania:
8:15-8:30 | Rejestracja uczestników, przyjmowanie wizytówek do loterii i powitalna kawa
8:30-8:40 | Rozpoczęcie spotkania - krótka prezentacja idei śniadań biznesowych oraz Inkubatora Przedsiębiorczości
8:40-9:00 | Wystąpienie gościa specjalnego, Tomasza Markowskiego z RUBIKON Grupa Trenerów Biznesu pt. "Zarządzanie sobą w czasie - kilka praktycznych i użytecznych wskazówek".
9:00-9:30 | Networking w praktyce, czyli szybka sesja networkingowa
9:30-9:35 | Loteria wizytówkowa
9:35-10:00 | Śniadanie (szwedzki stół) oraz networking w kuluarach
10:00 | Zakończenie oficjalnej części śniadania biznesowego

Tomasz Markowski - psycholog, trener sprzedaży, konsultant biznesowy, menedżer i przedsiębiorca, który przebył drogę od korporacji do własnej firmy. Obecnie aktywnie buduje i zarządza zespołem doradców i jednocześnie rozwija własną markę - RUBIKON Grupa Trenerów Biznesu. Jako trener ma za sobą ponad 800 dni szkoleniowych i ponad 4 000 przeszkolonych osób. Jest współtwórcą procesów Assesment Centre i Assesorem. Uczestniczył w projektach rozwojowych dla Menedżerów i Dyrektorów w Sieci Sprzedaży, a także w projektach wspierających Kampanie Sprzedażowe. Autor Podręcznika dla Doradców Klienta z branży ubezpieczeniowej pt. "Sprzedaż Doradcza".

Śniadanie biznesowe w Inkubatorze Przedsiębiorczości
data: 13 kwietnia 2018 r. | godz.: 8:15-10:00
miejsce: Pub Piwnica Raciborska (ul. Batorego 5, Racibórz)
rejestracja: https://biznesowesniadanie.evenea.pl

Źródło: www.naszraciborz.pl