Rejestracja  

Startuj z Biznesem

"Startuj z Biznesem" to projekt realizowany w woj. śląskim ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VI: Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działanie 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia.

Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w kompleksowym programie wspierania samozatrudnienia zwieńczonym dotacją na założenie własnej firmy.
STARTUJ Z BIZNESEM – daje szansę na zdobycie nie tylko niezbędnego kapitału, ale równie ważnych umiejętności potrzebnych do prowadzenia własnej firmy.

Projekt skierowany jest dla młodych ludzi, którzy w momencie przystąpienia do rekrutacji nie przekroczyli 24 roku życia i nie posiadali zarejestrowanej działalność gospodarczej w okresie 1 roku przed przystąpieniem do Projektu.
Jeśli jesteś mieszkańcem powiatu:
• rybnickiego,
• raciborskiego,
• wodzisławskiego,
• m. Rybnik,
• m. Żory
• m. Jastrzębie-Żdrój
i zamierzasz rozpocząć działalność gospodarczą na terenie swojego powiatu WYSTARTUJ Z NAMI!

Podczas rekrutacji wyłonimy najlepsze 44 osoby, które otrzymają dotację w wysokości 40 000,00 zł na założenie własnej firmy ( minimalny okres funkcjonowania firmy to 12 miesięcy), oraz comiesięczną wypłatę wsparcia w wysokości 1 386,00 zł brutto przez okres 6 lub 12 miesięcy.
W projekcie wsparcie otrzymają 24 kobiety i 20 mężczyzn. W śród Uczestników projektu znajdzie się 14 osób bezrobotnych wtym 8 kobiet oraz 30 osób nieaktywnych zawodowo w tym 16 kobiet.

REKRUTACJA TRWA!

Więcej informacji o projekcie udziela:

Tomasz Żabicki
Kierownik Projektu
Biuro Projektu
Rybnik, ul. Raciborska 22
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
T: (32) 422 21 76