Rejestracja  

Seminarium: Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej

W związku z planowanym naborem wniosków do działania 8.1 w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym.

 Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej - dotacje dla przedsiębiorstw z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Data i miejsce spotkania:

06 lutego br. (środa), na Wydziale Teologicznym UŚ w Katowicach, przy ul. Jordana 18, w sali 407 (IV piętro), w godzinach od 10.00 do 13.00.

W ramach Działania 8.1 Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej przewidziano wsparcie dla nowotworzonych mikro- i małych przedsiębiorstw, chcących świadczyć usługi elektroniczne zwane e-usługami, przez dofinansowanie inwestycji i ewentualnego wytworzenia produktów cyfrowych, niezbędnych do realizacji tych usług.

Seminarium organizowane jest przez ośrodek Enterprise Europe Network, w ramach którego wspierane są mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Sieć jest źródłem informacji w zakresie zasad funkcjonowania na jednolitym rynku europejskim. Sieć informuje również przedsiębiorstwa o dostępnych źródłach finansowania działalności przedsiębiorstw ze środków unijnych oraz proponuje pomoc w znalezieniu partnerów do współpracy gospodarczej.

Spotkanie poprowadzą specjaliści Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Udział w tym wydarzeniu będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i dyskusji z ekspertami.

Aby zgłosić swój udział, prosimy o wypełnienie dołączonej Karty Uczestnictwa i przesłanie jej mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub faxem na nr (032) 72 85 803 do dnia 04 lutego 2013r.

Potwierdzenie udziału w spotkaniu wyślemy drogą elektroniczną na adres podany przez uczestnika w Karcie Zgłoszenia przed organizowanym spotkaniem.

Zapraszamy!

Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

 

Szczegółowe informacje i karta uczestnictwa TUTAJ