Rejestracja  

O racjonalnym wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii

Zapraszamy na konferencję pt. "RACJONALNE WYKORZYSTANIE ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII" organizowaną przez Fundację na Rzecz Rozwoju Ekoenergetyki "Zielony Feniks" oraz w4e Centrum Energii Wiatrowej, która odbędzie się 25 lutego br. w Centrum Społeczno -Kulturalnym w Pietrowicach Wielkich (ul. 1 Maja 8).

Konferencja pozwoli na wymianę doświadczeń i spostrzeżeń pomiędzy wszystkimi uczestnikami a także prowadzącymi Projekt. Przerwa czasowa pomiędzy spotkaniami informacyjnymi a finalną konferencją pozwoli na skonfrontowanie nabytej wiedzy i umiejętności z napotkanymi trudnościami praktycznymi.

Harmonogram konferencji:
13.15 - 13.30 Rejestracja uczestników
13.30 - 14.15 Wystąpienie przedstawiciela w4e Centrum Energii Wiatrowej pt. "Jaki zysk mamy z wiatraków?"/"Za czy przeciw - jak wpływają na nas wiatraki?"
14.15 - 14.45 bufet konferencyjny
14.45 - 15.30 Wystąpienie przedstawiciela Fundacji Zielony Feniks pt. "Biogazownia przedsięwzięcie dla każdego?"
15.30 - 16.00 Konsultacje ze specjalistami

Udział w konferencji jest bezpłatny i obejmuje udział w wykładach konferencyjnych, bufet konferencyjny.

Pierwszych 40 zgłoszonych osób otrzyma publikację z tematyką konferencji.

Serdecznie zapraszamy!

Projekt realizowany w partnerstwie z w4e Centrum Energii Wiatrowej z siedzibą w Łodzi, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013 (działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich).
Prosimy o uprzedzenie organizatora o przybyciu, poprzez kontakt lub wypełnienie formularza (www.zielonyfeniks.pl).

Wypełniony formularz prosimy przesłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem pod numer (42) 292 07 66.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 20 lutego 2013 r.

W razie potrzeby prosimy o kontakt:
Maria Browarska 604 53 77 86 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Aneta Gocek 42 236 50 60 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: www.powiatraciborski.pl