Rejestracja  

Odpowiedzialność za wyrób oraz system oceny jego zgodności w ramach Dyrektyw Nowego Podejścia – kolejne kroki do oznakowania CE

Seminarium: Odpowiedzialność za wyrób oraz system oceny jego zgodności w ramach Dyrektyw Nowego Podejścia – kolejne kroki do oznakowania CE, 25.07.2013 Katowice

Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Zakłady Badań i Atestacji „ZETOM" zapraszają na spotkanie informacyjne:
„Odpowiedzialność za wyrób oraz system oceny jego zgodności w ramach Dyrektyw Nowego Podejścia – kolejne kroki do oznakowania CE" , które odbędzie się dnia 25.07.2013 r. w Katowicach w Centrum Konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego przy ul. Jordana 18, w godz. od 10.00 do 13.30.
Zaproszenie kierowane jest do producentów (również ich upoważnionych przedstawicieli), eksporterów, importerów artykułów objętych Dyrektywami Nowego Podejścia.
Celem spotkania jest zapoznanie Państwa z kolejnymi krokami, jakie należy podjąć, aby oznakować produkt znakiem CE oraz uświadomienie/ przypomnienie producentom i konsumentom, jak istotne jest przestrzeganie wymogów w zakresie bezpiecznego użytkowania produktu.
Seminarium będzie prowadzone przez specjalistę z Zakładów Badań i Atestacji „ZETOM" im. Prof. F.Stauba sp. z o.o. w Katowicach.
Spotkanie to rozpocznie cykl spotkań tematycznych dotyczących poszczególnych dyrektyw, na które zapraszać będziemy Państwa już po wakacjach.

Więcej informacji oraz dokumenty do pobrania znajduje się na stronie Ośrodka Enterprise Europe Network w Katowicach >>>