Rejestracja  

Porozmawiajmy o finansach-transakcje walutowe

Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Letniej Akademii Biznesu' 2013 poświęcone zagadnieniom finansów w biznesie.

Spotkanie odbędzie się 2 sierpnia 2013 r. w Centrum Konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego, przy ul. Jordana 18, Katowicach w godzinach od 10.00 do 13.00.
W ubiegłorocznej edycji Akademii dwa spotkania z cyklu „Porozmawiajmy o finansach" poświęcone były zagadnieniom zarządzania finansami w firmie. W tym roku proponujemy Państwu spotkanie pt. „Porozmawiajmy o finansach - transakcje walutowe", podczas którego przybliżymy problematykę operacji walutowych i ich wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Poruszymy zarówno aspekt księgowy, jak i finansowy, ale przede wszystkim aspekt biznesowy i menadżerskie podejście do zagadnień opcji, kontraktów, kursów i różnic walutowych. Zaproszenie do udziału w spotkaniu kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców już działających na rynku, ale również do osób, które rozpoczęły niedawno lub planują w niedalekiej przyszłości rozpocząć działalność gospodarczą i /lub działania o charakterze eksportowym.
Spotkanie poprowadzi p. Piotr Rybicki, biegły rewident, specjalizujący się w finansach firm szczególnie z sektora MŚP.
Więcej informacji oraz karta zgłoszeniowa znajduje się na stronie internetowej Ośrodka Europe Enterprise Network w Katowicach >>>