Rejestracja  

Giełda kooperacyjna w Krakowie 5 listopada 2013r. dla firm z branży ICT, budownictwa oraz life science

 

Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego w Katowicach – ośrodek Enterprise Europe Network,
w imieniu ośrodków Entreprise Europe Network przy Politechnice Krakowskiej i Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, zaprasza na spotkania Business-2-Business, które odbędą się przy
okazji konferencji poświęconej tematowi innowacyjnych zamówień publicznych
i zamówień przedkomercyjnych w dniach 14 i 15 listopada 2013r.


Konferencja oraz spotkania przedsiębiorców będą miały miejsce w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie w dniach 14-15 listopada 2013.

Organizatorami konferencji pt. Innowacyjne zamówienia na rzecz przemysłu, MŚP i silniejszych służb publicznych (ang. Innovation Procurement for the benefit of industries, SMEs & stronger public services) jest Komisja Europejska za pośrednictwem Dyrekcji Generalnej ds. Przedsiębiorstw
i Przemysłu, Ministerstwo Gospodarki RP oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Drugiego dnia konferencji, czyli 15 listopada, odbędą się specjalne spotkania biznesowe. W godzinach od 10.00 do 14.00, będą prowadzone rozmowy Business-2- Business firm z sektora IT, budowlanego oraz life science zainteresowanych tworzeniem konsorcjów celem wspólnego występowania w przetargach publicznych jak również spotkania Business-2-Procurement firm z podmiotami publicznymi ogłaszającymi przetargi celem zapoznania się ze specyfiką realizowanych przez te instytucje zamówień.

Rejestracji na spotkania dokonać można poprzez formularz on-line dostępny na stronie organizatora »

gdzie znaleźć także można dodatkowe informacje o tym wydarzeniu w języku polskim i angielskim jak również dane podmiotów, które już na te rozmowy się zarejestrowały.

Rejestracja jest możliwa do 6 listopada, zaś w dniach 7-12 listopada wszyscy zarejestrowani w swoim gronie wybierać będą mogli swoich rozmówców biznesowych. Spotkania będą miały postać dwustronnych półgodzinnych rozmów odbywających się według wcześniej ustalonego grafiku.
W przypadku rozmów z podmiotami zagranicznymi organizatorzy zapewnia tłumaczy.

Osoby zainteresowane dodatkowymi informacjami prosimy o kontakt z naszym ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA:

Anna Hojn – tel.: (+48) 32 72 85 865, e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   oraz

Anna Muzyczuk – tel.: (+48) 32 72 85 829, e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  


Uczestnictwo jest bezpłatne.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału !