Rejestracja  

Odpowiedzialność za wyrób oraz system oceny jego zgodności w ramach Dyrektyw Nowego Podejścia...

Zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu pt: „Zdobądź europejski rynek dzięki oznakowaniu CE. Odpowiedzialność za wyrób oraz system oceny jego zgodności w ramach Dyrektyw Nowego Podejścia – kolejne kroki do oznakowania CE”, które odbędzie się dnia 17.07.2014 r. w Katowicach w centrum konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego przy ul. Jordana 18, w godz. od 10.00 do 15.00.

Celem seminarium jest zapoznanie Państwa z kolejnymi krokami, jakie należy podjąć, aby oznakować produkt znakiem CE, na przykładach dyrektywy maszynowej oraz niskonapięciowej LVD. Tematyka obejmować będzie zagadnienia związane z wdrażaniem, stosowaniem i interpretacją zapisów dyrektyw oraz przepisów polskiego ustawodawstwa w tym zakresie.

Zaproszenie kierowane jest do producentów (również ich upoważnionych przedstawicieli), eksporterów, importerów artykułów objętych Dyrektywami Nowego Podejścia - osób odpowiedzialnych za spełnianie wymagań oznakowania CE, osób odpowiedzialnych za przebudowę maszyn, technologów i inżynierów produkcji, pracowników służb utrzymania ruchu i kontroli jakości oraz inspektorów BHP i ochrony środowiska. Seminarium będzie prowadzone przez specjalistę z Zakładów Badań i Atestacji „ZETOM” w Katowicach, posiadającego wieloletnie doświadczenie w zakresie systemu oceny zgodności, branżowych systemów zarządzania i Zakładowej Kontroli Produkcji.

Aby zgłosić udział w spotkaniu, prosimy o wypełnienie dołączonej Karty Uczestnictwa i przesłanie jej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 lipca 2014 .

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: (32) 72 85 828, (32) 72 85 829

Dokumenty do pobrania i inne niezbędne informacje TUTAJ

Źródło: www.enterprise.garr.pl