Rejestracja  

Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców - postępowanie i kontrola podatkowa

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców! Postępowanie podatkowe i kontrola podatkowa u przedsiębiorcy - 21-22.07.2014, Hotel Silesian w Katowicach.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu:

Udział przedsiębiorcy w postępowaniu podatkowym i kontrolnym, prowadzonym przez organ podatkowy może mieć bardzo istotny wpływ na jej wynik, jak również na treść wydawanych decyzji, a w końcu również na treść wyroków sądów administracyjnych. W praktyce, to właśnie od przedsiębiorcy żądają przekazywania określonych dokumentów, czy składania wyjaśnień. Dzięki udziałowi w szkoleniu osoby mające kontakt z pracownikami organów podatkowych poznają zakres praw i obowiązków z jakich mogą korzystać w czasie postępowania podatkowego, co niejednokrotnie skutkuje obroną przed pozaprawnym działaniem organów.

Adresaci szkolenia:

Szkolenie adresowane jest do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółki cywilne, spółki handlowe oraz pracowników zajmujących się kwestiami związanymi z podatkiem dochodowym i chcą w sposób przystępny dowiedzieć się jakie zmiany czekają nas w 2014 r.

W szkoleniu mogą wziąć udział przedsiębiorcy z firm z województwa śląskiego oraz ich pracownicy. Koszt szkolenia stanowi pomoc de minimis. Więcej szczegółów na stronie Śląskiego Centrum Szkoleniowego.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: Anna Ligenza: (32) 72 85 951, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: www.scs.garr.pl