Rejestracja  

Gdzie po informacje o funduszach europejskich?

Rozstrzygnięto konkurs na prowadzenie Lokalnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej, Rybniku i Sosnowcu. Zainteresowani, w tym przedsiębiorcy, będą tam mogli otrzymać wiedzę niezbędną do aplikowania.

Czytaj więcej...

Bezpłatne spotkanie informacyjne: Działanie 8.2 "Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B", w ramach POIG

W związku z nowym naborem wniosków do działania 8.2 „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B”, w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Regionalna Instytucja Finansująca oraz Ośrodek Enterprise Europe Network serdecznie zapraszają do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym:

Czytaj więcej...

E-deklaracje coraz bardziej popularne

By rozliczyć się z fiskusem mamy jeszcze sporo czasu i na razie myśli o tym niewiele osób. Pracodawca ma obowiązek wręczyć nam odpowiednie formularz do końca lutego - najczęściej PIT-11. W sposób ścisły reguluje to ustawa. My z fiskusem musimy rozliczyć się do końca kwietnia.

Czytaj więcej...

III Jarmark Ofert Pracy

W siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu zostanie zorganizowany po raz trzeci Jarmark Ofert Pracy. Uczestnicy będą mieli możliwość dostępu do ofert z terenu powiatu raciborskiego, spoza terenów objętych działalnością Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu jak i ofert za granicą.

Czytaj więcej...

Trwa nabór na staże w Raciborzu

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu planuje przeznaczyć w 2013 roku około 5 mln zł na staże. Dokładna kwota będzie znana pod koniec stycznia. - Chcielibyśmy zatrudnić około 700-800 osób. Już teraz jest ogłoszony nabór na naszej stronie internetowej i można można składać wnioski - mówi Urszula Lebek, kierownik Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP w Raciborzu.

Czytaj więcej...