Rejestracja  

III Jarmark Ofert Pracy

W siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu zostanie zorganizowany po raz trzeci Jarmark Ofert Pracy. Uczestnicy będą mieli możliwość dostępu do ofert z terenu powiatu raciborskiego, spoza terenów objętych działalnością Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu jak i ofert za granicą.

Oferty pracy będą przedstawiane przez kilka lokalnych firm oraz agencje zatrudnienia. Łącznie zaprezentowane zostaną 34 oferty pracy, w tym 14 ofert pracy za granicą. Z ofert prezentowanych na jarmarku skorzystać mogą nie tylko osoby zarejestrowane w PUP, ale również poszukujące pracy lub chcące zmienić pracę.

Firmy lokalne zaprezentują oferty pracy dla kasjerów handlowych, pracowników hali, pracowników na działach spożywczych i przemysłowych oraz pracowników budowlanych ponadto instalatorów urządzeń sanitarnych, malarzy-gipsiarzy, tynkarzy, płytkarz oraz murarzy ze znajomością języka niemieckiego.
Agencje zatrudnienia natomiast będą poszukiwać osób zainteresowanych podjęciem pracy w branży gastronomicznej i hotelarskiej oraz hydraulików, dekarzy-blacharzy, cieśli, elektryków, monterów wentylacji głównie ze znajomością języka niemieckiego.

Jarmark Ofert Pracy odbędzie się 30 stycznia 2013 r. w godzinach od 10.00-13.00 w sali nr 24 i 25 ( I piętro) w Powiatowym Urzędzie Pracy w Raciborzu, ul. Klasztorna 6.