Rejestracja  

Bilet przez telefon: nowe możliwości zakupu

Dostawca wygodnej aplikacji do sprzedaży biletów - firma SkyCash - dołącza do grona partnerów Kolei Śląskich. Dla pasażerów oznacza to szósty, nowoczesny kanał sprzedaży.

SkyCash to popularny system płatności przez telefon komórkowy. Korzysta z niego wielu operatorów transportu publicznego. Od wczoraj taką możliwość mają również pasażerowie Kolei Śląskich.

Będzie to szósty kanał sprzedaży biletów. Pozostałymi pozostają sprzedaż biletów przez Internet, w kasie i biletomacie, w tzw. "Punkcie na mieście" oraz u konduktora w pociągu. Dzięki prostej aplikacji zniknie konieczność noszenia przy sobie gotówki czy szukania punktu sprzedaży biletów. Nawiązanie współpracy ze SkyCash to jedno z działań służących zwiększaniu mobilności intuicyjności kanałów sprzedaży. Aby korzystać z aplikacji SkyCash, wystarczy jedynie ją pobrać na swój telefon komórkowy. Jest ona dostępna w wersjach dla różnych systemów operacyjnych, jak Android, Windows Phone czy iPhone. Podczas kontroli w pociągu wystarczy pokazać zakupiony bilet na ekranie telefonu. Konduktor odczyta go z ekranu za pomocą specjalnej aplikacji.

Obecnie za pomocą aplikacji SkyCash można kupić bilety jednorazowe. Trwają jednak prace nad wprowadzeniem do sprzedaży także innych biletów, które znajdują się w ofercie.

Więcej informacji na temat aplikacji SkyCash można znaleźć na stronie jej producenta.
Szczegóły i regulamin oferty można znaleźć również w zakładce Kup Bilet - Przez telefon.

Źródło: www.naszraciborz.pl