Rejestracja  

Ochrona własności intelektualnej w przedsiębiorstwie

Spotkanie I, poświęcone zagadnieniom ochrony własności intelektualnej w przedsiębiorstwie, odbędzie się 23 czerwca 2016 r. w Centrum Konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego, przy ul. Jordana 18 w Katowicach w godzinach od 13.00 do 16.00.

Zaproszenie do udziału w spotkaniu kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców już działających na rynku, ale również do osób, które rozpoczęły niedawno lub planują rozpocząć działalność gospodarczą.

Ochrona własności intelektualnej, a zwłaszcza przemysłowej, to zagadnienie bardzo istotne dla przedsiębiorców. Konieczność sprostania konkurencji na rynkach zagranicznych wymaga od polskich przedsiębiorstw większej aktywności na polu innowacyjności, warto więc poznać temat regulacji prawnych w tej dziedzinie, mając na względzie ochronę własnych interesów.

Aby zgłosić udział w spotkaniu, prosimy wypełnić załączoną Kartę Uczestnictwa i wysłać ją na numer faxu: (32) 72 85 803 lub na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 21 czerwca 2016 r. Potwierdzenie udziału otrzymają Państwo pocztą elektroniczną.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu:
(32) 72 85 829, 72 85 907.


Do pobrania: program spotkania i Karta Uczestnictwa TUTAJ

Źródło: www.enterprise.fundusz-silesia.pl