Rejestracja  

Elektrobus od Rafako. Spółka przekonuje, że to realne

Firma, która nie nadąża za zmieniającym się otoczeniem, i nie dostosowuje do nowych czasów, musi zniknąć. My nie boimy się zmian, a projekt autobusu elektrycznego RAFAKO jest tego najlepszym dowodem – mówi Agnieszka Wasilewska-Semail, prezes zarządu RAFAKO S.A.

Czytaj więcej...

Firma z Wielkiej Brytanii kupi w Rafamecie tokarki dla Indii

Zarząd Fabryki Obrabiarek RAFAMET S.A. informuje, iż wczoraj zostały potwierdzone przez RAFAMET S.A. dwa zamówienia otrzymane od firmy TATA Limited z Wielkiej Brytanii.

Czytaj więcej...

Indonezyjczycy dostali kredyt. Rafako może się brać do roboty

Bank Gospodarstwa Krajowego podpisał z indonezyjską firmą PT Perusahaan Listrik Negara (Persero) umowę kredytu na kwotę 80,8 mln euro na finansowanie inwestycji, której wykonawcą będzie RAFAKO. Finansowanie zostało zabezpieczone polisą Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych. Kontrakt obejmuje budowę dwóch bloków parowych (2x50 MW) w Indonezji na wyspie Lombok.

Czytaj więcej...

Henkel chwali się nową inwestycją za 100 mln zł. Raciborska fabryka rozpoczęła produkcję płynnych środków piorących

W zakładzie środków piorących firmy Henkel w Raciborzu uruchomiona została zaawansowana technologicznie linia produkcyjna żeli do prania. Strategiczna inwestycja o wartości 100 mln złotych dostosowuje specyfikę raciborskiej produkcji do zmieniających się stopniowo potrzeb rynku, dając gwarancję dalszego stabilnego rozwoju fabryki i wzrostu jej znaczenia w regionie.

Czytaj więcej...

Rafamet podał wstępną informację o wynikach za 2017 r.

Większe przychody, ale mniejszy zysk netto w porównaniu do 2016 r. prognozuje kuźniański Rafamet w raporcie o wstępnych wynikach finansowych za miniony rok.

Czytaj więcej...