Rejestracja  

Henkel ponownie wyróżniony za działania w dziedzinie HR

Henkel Polska po raz trzeci z rzędu otrzymał certyfikat HR Najwyższej Jakości za stosowanie najlepszych praktyk zarządzania kapitałem ludzkim i prowadzenie odpowiedzialnej polityki personalnej.

Czytaj więcej...

Izraelczycy zamówili tokarkę w Rafamecie

Zarząd Fabryki Obrabiarek RAFAMET S.A. poinformował, iż otrzymał podpisaną przez kontrahenta – firmę Israel Railways Ltd. Company z Izraela umowę z dnia 31.12.2017 r. na dostawę tokarki podtorowej do obróbki kół kolejowych UGE 300N wraz z wyposażeniem.

Czytaj więcej...

Rafamet zwyciężył w przetargu Kolei Belgijskich

Hala w Namur to docelowe miejsce pracy kolejnej obrabiarki, którą w firmie Rafamet zamówiły Koleje Belgijskie (SNCB). Przedmiotem kontraktu jest tokarka portalowa typu UFB 125 NS (nowe oznaczenie UFD 140 N) o napędzie ciernym. Maszyna zapewnia wysoką wydajność i dokładność obróbki, jej zaletą jest także możliwość pracy w linii technologicznej. Obrabiarka ma zostać przekazana odbiorcy w listopadzie 2018 roku.

Czytaj więcej...

Rafako kończy rok z nową umową

Rafako poinformowało o podpisaniu warunkowej umowy na budowę dwóch bloków parowych w Indonezji na wyspie Lombok. Jej wartość to 850,3 mln zł.

Czytaj więcej...

Henkel ogłosił wyniki finansowe

Koncern, który ma zakład w Raciborzu i aktualnie go rozbudowuje, ogłosił właśnie wyniki finansowe za trzeci kwartał 2017. Do pozytywnych wyników przyczyniły się wszystkie trzy sektory biznesowe. Osiągnęliśmy znaczny wzrost organiczny sprzedaży na poziomie 3%, podczas gdy w ujęciu nominalnym sprzedaż wzrosła o około 5% – powiedział Hans Van Bylen, Prezes Zarządu Henkel.

Czytaj więcej...