Rejestracja  

EKO-OKNA na targach BUDMA 2017

Do wyjątkowo udanych przedstawiciele firmy EKO-OKNA S.A. zaliczają tegoroczną edycję Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma 2017. Spółka z Kornic zaprezentowała się na imponującym, 150-metrowym stoisku, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających. Zostało też nagrodzone jako jedna z najlepszych ekspozycji targowych.

Targi odbyły się w dniach 7-10 lutego w Poznaniu. Zgromadziły ponad 800 wystawców z 40 krajów świata, reprezentujących szeroko rozumianą branżę budowlaną. Stoisko EKO-OKIEN zostało nagrodzone statuetką Acanthus Aureus jako jedna z najlepszych ekspozycji targowych. Nagrodę odebrał Łukasz Kucharczyk, dyrektor ds. sprzedaży bezpośredniej. - To dla nas cenne wyróżnienie, ale i potwierdzenie, że nasza ciężka praca przynosi efekty. W Poznaniu obecnych było bardzo wielu wystawców, w tym wszystkie liczące się firmy w branży budowlanej. EKO-OKNA są dużym producentem już nie tylko w skali rynku krajowego, ale i całej Europy. Nie może więc nas zabraknąć na Budmie. Dzięki takim przedsięwzięciom chcemy i możemy umacniać relacje z klientami krajowymi oraz partnerami z Europy. Nasze stoisko odwiedziło wielu klientów nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. Nawiązaliśmy wiele ciekawych kontaktów biznesowych - relacjonuje Łukasz Kucharczyk.

Firma zaprezentowała na targach szereg produktów ze swej bogatej oferty okien, rolet, moskitier i drzwi oraz wszelkiego rodzaju dodatków. Było także kilka nowości produktowych, takich jak m.in. siatki antysmogowe, czterokomorowe szyby, czy bramy garażowe. Co więcej, na stoisku prezentowany był system tzw. inteligentnego domu, czyli konfiguracja mechanizmów sterujących oknami, roletami, bramą garażową, alarmami, czy kamerami za pomocą smartfonu. Produkty te były eksponowane na stoisku EKO-OKIEN, co oznacza, że zainteresowani mogli na żywo przetestować ich działanie. - Zależy nam nie tylko na byciu w gronie liderów w branży, ale też na wyznaczaniu trendów - podkreślał Ł. Kucharczyk.

Producent nie zwalnia tempa i po pełnym sukcesów tygodniu w Poznaniu, rozpoczyna realizację kolejnych ambitnych założeń na ten rok. Sukcesywnie zwiększa zatrudnienie, a co za tym idzie jeszcze mocniej chce zaakcentować swoją obecność na rynkach zagranicznych. Tworzy całkiem nowy dział projektowo-wdrożeniowy, którego głównym założeniem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, a tym samym wyznaczanie nowych trendów w branży okiennej. Chce też kontynuować produkcję nowych rozwiązań, które goście targów mieli okazję zobaczyć.

Źródło: www.naszraciborz.pl