Rejestracja  

Miasteczko Twinpigs Najlepszym Produktem Turystycznym Roku!


Miasteczko Twinpigs – Westernowy Park Rozrywki został NAJLEPSZYM PRODUKTEM TURYSTYCZNYM ROKU! Uroczysta Gala, na której ogłoszono wyniki konkursu na Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej odbyła się 27 września na Zamku Królewskim w Warszawie.

Konkurs ma na celu wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych oraz ich popularyzację, a także wspieranie inicjatyw regionalnych i lokalnych, których efektem jest tworzenie produktów turystycznych. Polska ma wiele walorów turystycznych i praktycznie nieograniczony potencjał atrakcyjności turystycznej i jednocześnie niewiele profesjonalnie przygotowanych produktów turystycznych. Dlatego wspieranie tworzenia produktu, a także jego promocja na rynkach – krajowym i zagranicznym stanowi priorytet w działaniach Polskiej Organizacji Turystycznej.

Działające od kilku miesięcy Miasteczko Twinpigs już jest jedną z najpopularniejszych atrakcji dla dzieci w całym województwie. Tysiące odwiedzających potwierdzają, że zapotrzebowanie na takie miejsca jest wciąż ogromne. Twinpigs zostało jednym z 10 laureatów Certyfikatu Polskiej Organizacji Turystycznej, jednego z najbardziej prestiżowych konkursów turystycznych w kraju.

- To ogromny sukces, szczególnie, że Twinpigs jest nową atrakcją turystyczną. Konkursowe jury, w którym zasiadali m. in. Adam Mikołajczyk, ekspert marketingu miejsc czy Tadeusz Milik, Prezes Forum Turystyki Przyjazdowej, doceniło profesjonalizm i otwartość na klienta. Śmiało można powiedzieć, że Twinpigs jest jedną z najlepiej zorganizowanych atrakcji naszego województwa - mówi Agnieszka Sikorska, Dyrektor Biura Śląskiej Organizacji Turystycznej, która zgłosiła Miasteczko do ogólnopolskiego etapu konkursu.

- W dużej mierze tytuł zawdzięczamy też Państwu – wszystkim Klientom, którzy nas odwiedzili i przez pierwsze 4 miesiące naszej działalności, wspólnie z nami pracowali na to wyjątkowe wyróżnienie, pozwalając nam działać z pasją i zaangażowaniem. Dziękujemy i obiecujemy być jeszcze lepsi w przyszłym roku – mówi Tomasz Wesecki, Marketing Manager Miasteczka Twinpigs.